Modern ve Sade Arayüz

Sunum önemlidir.

Socialth Sense, retina display bilgisayarlardan Çin malı tabletlere kadar bütün ekran çözünürlüklerinde modüllerini yeniden yerleştirebilen ve uygunlaştırılmış menüler sunan gerçekten responsive bir arayüze sahiptir. Veri işleme dahil bütün fonksiyonlar maksimum verimlilikle kullanılabilir.

Gelişmiş filtreler, detaylı grafikler, hazır raporlar, sonuç işleme ekranları; hepsi elinizin altındadır ancak istemediğiniz sürece görmezsiniz. Kalabalık yapmaz, çalışma alanınızı daraltmazlar. İstediğiniz her şeye, sık sayfa geçişleri yapmadan direkt erişebilirsiniz.

Minimum tık sayısı için optimize edilmiş veri işleme ekranı ile bir sonucu okuduktan sonra etiketleyip tonlandırmak, mouse kullanmadan sadece 4 tuş basımı ile 3 saniye altına düşebilmektedir.

Varsayılan Lila teması haricinde, aydınlık ekran sevenler için kırık beyaz tonlarda Light Side, karanlık sevenler için gri tonlarda Dark Side olmak üzere toplam 3 renk teması seçeneği vardır. Bir muhasebe programına bakıyormuş hissinden uzakta, uzun süreli kullanımda göz yormayacak düzenlemeler yapılmıştır.